Blaze Bayley klasszikus középlemezt készít Belgiumban
Az Iron Maiden korábbi frontembere, Blaze Bayley a következő közleményt írta: „Nagyszerű éjszakám volt a manchesteri Grand Central-ben – és micsoda kezdet az új kislemezemnek! Halloween-re készen kell állnia a megjelenésre. A koncert utáni visszautazás is jó volt, teljesen tiszta, száraz égbolt és telihold alatt. Már alig várom, hogy megcsinálhassam az Exhaust project következő szakaszát.”
„Jelenleg Belgiumban vagyok, ahol egy új klasszikus középlemezen dolgozom Thomas Zwijsennel. Többek között a ’Sign of the Cross’ új, klasszikus-gitáros változatát alakítgatjuk. Ez lesz tehát az egyik dal az új EP öt száma közül.”


