Bejelentkezés

x
Search & Filters

Gwar - Megvan a tavaly elhunyt gitáros utódja



A Gwar felfedte új gitárosuk, Pustulus Maximus kilétét, aki Flattus Maximus (Cory Smoot) helyébe lépett. Flattus a zenekar tavalyi turnéja közben halt meg. A frontember, Oderus Urungus azt mondta: „Természetesen lesújtott minket Flattus halála. Azonban később a gyászt haraggá alakítottuk, és kitűztük a célt, hogy új gitárost találjunk. Az első dolgunk az volt, hogy megfújjuk a hatalmas Harag Kürtjét, riasztva minden Scumdog-ot a galaxisban a történtekről. Amit az emberek nem tudnak az az, hogy Flattus egy brutális harcosokból álló törzs tagja volt, a Maximum-kláné. Ők alkotják minden Scumdog légió magját, amelyik méltó a harcra. A Maximus bolygó tele van velük!” Pustulus először a zenekar hamarosan megjelenő számában tűnik fel, amely „egy speciális szám, amit rajtuk kívül senki nem játszana el, mert kib*szott nehéz.”