Bejelentkezés

x
Search & Filters

Hawkwind - Megműtötték Tim Blake-t



A Hawkwind játékosa, Tim Blake a napokban esett át egy sürgősségi műtéten, miután franciaországi otthonában kertészkedés közben leesett egy létráról és eltörte a csuklóját. A sebészek három tűt illesztettek a sérült részbe. Blake szeretne visszatérni az együttes Nottinghamshire-i fellépésére a Rockin’ The Parkban (Anglia), melyet a jövő hónapban tartanak. „Mikor az orvosaim megnéztek egy videót arról, ahogy a Hawkwinddel játszom, azt mondták: „Na jó, megpróbálunk rendbehozni 17-éig – de számíts rá, hogy nem lesz kellemes!”