A Korpiklaani pipa lett a British Airways-re
A finn Korpiklaani a következő panaszáradatot tette közzé:
„A British Airways, az a kibaszott fostalicska légitársaság Londonban felejtette az összes cuccunkat. Minden más bőrönd sikeresen megérkezett. Aszongyák: „Nézzétek mi van itt: egy együttes cuccai – ne tegyük fel a repülőre, akkor majd nem tudnak játszani – de jó vicc lesz!” A legutóbbi hírünk az, hogy holnap, nagyjából három órával a fellépésünk előtt érkezik majd a holmi. Majd meglátjuk… De ez nem minden: valaki bagózott a repülő vécéjében, és az a szaros légiutas-kísérő meg mivelünk kezdett el kiabálni, mert ki más cigizhetett volna, mint a hosszú hajú ipsék? Szerintem kapja be a British Airways, de tényleg.”


