A Static-X basszusgitárosa elhagyja a zenekart.
Brent Ashley kilépett a Statix-X-ből egy egésznyaras turné után. Brent közzétette facebook oldalán: ”Azt hiszem itt az ideje bejelentenem, hogy elhagyom a zenekart…ma volt az utolsó koncertem, vége a fejezetnek. Azt kívánom bárcsak a dolgok máshogy alakultak volna, de nagyon izgatott vagyok, mit hoz a jövő”.
Új basszusgitárosról még nem érkezett hír, de nem kell sokáig várnunk kilétére, mert a Static-X a héten kezdi következő turnéját a Ill Nino-val és az Emmure-ral.


