Bejelentkezés

x
Search & Filters

Yngwie Malmsteen a Rock The House vendége



Yngwie Malmsteen a Rock The House vendége lett, ami egy „bandák harca”-szerű zenei előléptetés, melyet a brit parlament tagjai üzemeltetnek. Azok a zenekarok, amelyek részt akarnak venni, a helyi képviselőjük által juthatnak be, majd juthatnak tovább egy koncertsorozatra, melynek a The House of Commons terasza ad helyet. Malmsteen azt mondta, „Ez egy rendkívül nemes ügy, és megtisztelve érzem magam”. A képviselő Mike Wheatherley, aki az egész verseny megalapítója, hozzátette: „ Nagyon boldog vagyok. Személyesen és munkássága alapján is jól ismerem Yngwie-t és sajátos gitárjátékát”.