Alice In Chains: "sok mindent terveztünk erre az évre, ami nem jött össze"
Jerry Cantrell egy friss interjúban arról beszélt, hogy sok tervük volt erre az évre az Alice In Chains-szel, azonban ezek nagy részéről le kellett mondaniuk, miután a banda dobosa, Sean Kinney május 8-án rosszul lett a zenekar Uncasville-i koncertje előtt.
"Az I Want Blood (a gitáros 2024 októberében megjelent legutóbbi szólóalbuma) lemezbemutató turnéja hamarosan véget ér, a telet pedig főleg pihenéssel töltöm majd, aztán meglátjuk, hányadán állunk. Sean rosszulléte (bővebben itt) rendesen ránk hozta a frászt és több koncertet is le kellett mondanunk emiatt, illetve terveztünk egy turnét is, ami pont mostanában indult volna, de ezt is el kellett engednünk. Szóval sok mindent terveztünk erre az évre, de sajnos elég balszerencsésen alakultak a dolgok. Valószínűleg 2026 elején egyeztetünk majd a folytatásról és akkor fogjuk eldönteni, hogy új albumot készítsünk, koncertezzünk vagy vágjunk bele mindkettőbe."


