Bemutatta új dalát a Periphery. Íme a ’The Scourge’!
A Periphery nemrégiben bejelentette, hogy egy új ”Juggernaut” című albummal fog jelentkezni a jövőben, ami ráadásul dupla lemez lesz. ‘Juggernaut: Alpha’ és ‘Juggernaut: Omega’ címmel fognak megjelenni a korongok, de ma egy kis ízelítőt kapunk az anyagból, a ’The Scourge’ című dal által. Hallgassátok meg most ti is.


