Bejelentkezés

x
Search & Filters

Megjelent a GetSick első nagylemeze, a 'We Are GetSick'



2026. június 1-jén jelenik meg a GetSick első nagylemeze, 'We Are GetSick' címen, amelyen az eddig megjelent dalok újramaszterelt változatai mellett négy vadonatúj felvétel is helyet kapott. Az összesen 10 dalt tartalmazó album első körben minden jelentősebb streaming platformon válik elérhetővé (YT-n például szöveges videókkal is), később pedig CD formátumban is megjelenik.
 
A lemez egyszerre összegzi a zenekar eddigi időszakát és jelzi a további irányokat: nyers rock’n’roll energia, vintage punkos lendület, pub rock életérzés és a GetSickre oly jellemző, csordavokálok, amelyek az új dalokból sem hiányoznak.
 
A címadó és egyben legújabb dal a 'We Are GetSick' a zenekar szerint az egyik legütősebb daluk, benne a jól ismert mottóval: „Get born / Get drunk / Get sick.” – röviden összefoglalja mindazt, amit a zenekar fontosnak tart.
 
Az újak között található még a 'The Preacher' ami a prédikátorok és szektavezérek világát veszi célba némi egészséges cinizmussal, a 'Shut Up and Drink!' pedig gyakorlatilag maga a teljes koncepció. Kevesebb beszéd, több rock’n’roll.  A lemez egyik legérdekesebb pontja a 'Going Crazy', amely komorabb hangulatával és szokatlan megszólalásával tudatosan eltér a korábban megszokott GetSick-hangzástól.
 
A 'We Are GetSick' nemcsak egy első nagylemez, hanem egy hangos bemutatkozás is: ilyen a GetSick – kompromisszumok nélkül, némi iróniával és kellő hangerővel.
 
A teljes album itt meghallgatható:
 
 
A szöveges videókhoz klikk ide!
 
Elérhetőségek: Facebook, YouTube, Instagram, TikTok, Spotify