Bejelentkezés

x
Search & Filters

Nevergreen - Törölték az erdélyi turnét Bob Macura betegsége miatt



Kénytelen volt elhalasztani három állomásos erdélyi mini-turnéját a Nevrgreen együttes, mivel Bob Macura énekes vírusos torokgyulladást kapott tegnap este.

 

A zenekar az alábbi közleményt tette közzé hivatalos Facebook oldalán:

 

"Sajnálattal közöljük, hogy Bob Macura december 14-én vírusos torokgyulladást kapott, mely 40 fokos lázzal jelentkezett. Erre való tekintettel a Nevergreen zenekar kénytelen az Erdélyi turnét az Erdélyi szervezőkkel tartott megbeszélés alapján március, vagy április hónapra halasztani. A turné új dátumáról a közönség értesítve lesz a médián keresztül, valamint az interneten, többek között a szóban forgó turnéállomások facebook esemény oldalain is. Megértéseteket köszönjük."

 

Címkék: 
Nevergreen