Bejelentkezés

x
Search & Filters

"A 2025-ös az AWS történetének egyik legdurvább éve lesz" - interjú Brucker Bencével és Stefán Tamással



Új podcast-tal jelentkezett a Rockbook Rockmagazin, amelynek az AWS két tagja, Brucker Bence gitáros és Stefán Tamás énekes.
 
A friss adásban szó esik többek között a 2024 májusában 'Innen szép nyerni' címmel megjelent legújabb albumról, az album inspirálta társasjátékról, a 2. AWS táborról, a Siklósi Örs Emlékalapítványról, a karácsonyig tartó turnéról és még sok minden másról...
 
 
Ha továbbra sem akartok lemaradni műsorainkról, iratkozzatok fel a hivatalos Youtube csatornánkra vagy kövessétek a Rockbook Rockmagazin Facebook oldalát