John Bush szívesen adna különleges koncerteket az Anthrax-szel
John Bush tavaly decemberben három olyan koncertet adott, amelyek setlistje a vele készült Anthrax dalokból állt és idén is színpadra fog lépni ezzel a programmal. A frontember olyan bulikra is nyitott lenne, amelyen Joey Belladonna, Neil Turbin és ő is énekelne az Anthrax-ben.
"Az eddigi három koncert nagyon jól sikerült (bővebben itt). Remekül éreztük magunkat és a közönség részéről is sok pozitív visszajelzés érkezett. Többen megjegyezték, hogy azt hitték, már sosem hallhatják élőben ezeket a dalokat, úgyhogy nagyon örülök, hogy megadhattuk nekik ezt az élményt. Az már biztos, hogy júniusban ugyanezzel a programmal épek fel a Milwaukee Metal Fest-en, de szeretnék rengeteg más helyszínre is eljutni. Minden csak idő és egyeztetés kérdése.
Nagyon bejön, amit a Helloween összehozott a Pumpkins United felállással. Szerintem ez egy igazán kreatív megoldás volt és örülnék, ha az Anthrax-szel is meg tudnánk csinálni valami hasonlót. Szerintem Joey-t lenne a legnehezebb meggyőzni erről, de megérteném és elfogadnám a döntését, bármi is lenne az. Nyilván a zenekar többi tagját és Neil-t is meg kellene kérdeznünk, de ők valószínűleg benne lennének. Vagy nem. Ki tudja? Ha nem szeretnék, akkor nyilván nem lenne értelme erőltetni."
Az Anthrax június 1-jén a Barba Negrában koncertezik.
A Concerto Music bemutatja:
Anthrax, Decapitated
2026. június 1. (hétfő), 18:30
Barba Negra Red Stage, Budapest



