Ozzy és Sharon Osbourne tűzdrámája Beverly Hillsben
A tűzoltókat kellett hívni Ozzy és Sharon Osbourne Beverly Hillsben (California) lévő otthonához csütörtökön (január 17-én), miután Sharon égve hagyott egy gyertyát éjszakára, és az felrobbantotta saját üvegvázáját, kisebb tüzet okozva ezzel a pár nappalijában.
Sharon a következőket nyilatkozta: "Mindenki jól van. Csak Ozzy, jómagam és a kutyák tartózkodtak a házban múlt éjjel. Hajnali öt órakor zajt hallottam, mintha fém esett volna le. Azt hittem, a házvezetőnő jött meg, és leejtette a kulcsait, és az volt az, ami ilyen hangot adott, ezért nem tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget. Pár perccel később a szemem szúrni kezdett, a torkom pedig elszorult, és arra gondoltam, milyen furcsa szag van. Ekkor kezdett el ugatni a kutyám. Lementem a földszintre, és akkor már a nappali lángokban állt.
A gyertya robbant szét és ennek a hangja volt, amit hallottam. A férjemnek tegnap műtötték a kezét, begipszelték... Lejött, és azonnal oda is rohant: "Óó, a tűz, a tűz!" - kiabálta, és megpróbálta kitenni, a gipsszel a kezén. Aztán kinyitotta a francia ajtót, én kimentem a konyhába, hogy vizet hozzak és öntsek rá, és erre persze széttört. Ozzy haja és szemöldöke lepörkölődött, olyan, mintha megnyúzták volna az arcát. Olyanok vagyunk, mint két idióta a The Three Stooges-ban... Minden olyan dolgot megtettünk, amitől óvnak: égve hagytuk a gyertyákat, amikor aludni mentünk, kinyitottuk az ajtókat és még vizet is öntöttünk rá... mi megtettük mindet!"



