Hamarosan új felállással tér vissza a Breaking Benjamin
A Breaking Benjamin pályáját néhány jogi vita mellett egészségügyi problémák is nehezítették, most azonban bejelentették, hogy egy újabb felállással visszatérnek.
A cikk végén megtekinthető trailerben eleinte csak a hangszereket látjuk, a, de a videó végére kitisztul a kép és a csapat minden tagját jól láthatjuk. De kik is ők? Benjamin Burnley frontember mellett a bandában zenél még az egykori Picture Me Broken dobos, Shaun Foist, az ex-Forever Ouevre basszer és háttérvokálos, Aaron Bruch, valamint az egykori RED gitáros, Jasen Rauch és ex-Adelitas Way gitáros és háttérvokálos Keith Wallen.
A trailert itt megtekinthetitek.


