Bejelentkezés

x
Search & Filters

Lezajlott a 12. Induló előadói évad harmadik mentortalálkozója



Újabb mentortalálkozó a 12. évad induló előadóival. Miután a produkciók beszámoltak pályázati megvalósításuk státuszáról, Balázs Konrád, a Programiroda munkatársa social media gyorstalpalót, Molnár Gábor, a Gold Record ügyvezetője kiadói ismeretekről tartott előadást a résztvevőknek.
 
A találkozón részt vett Cselőtei László, az NKA Hangfoglaló Könnyűzene Támogató Program Kollégium vezetője, valamint Edelényi Szilvia, az NKA pályázati referense is.
 
 
 
 
 
Fotók: Csiki Vivien / Petőfi Kulturális Ügynökség