Bejelentkezés

x
Search & Filters

Wes Borland szerint a Limp Bizkit története legsikeresebb időszakát éli



A Limp Bizkit gitárosa, Wes Borland a Gear4music Guitars YouTube-csatornának adott interjút, amelyben elárulta, hogy terveznek-e új albumot készíteni a közeljövőben, valamint arról is beszélt, hogy a banda manapság népszerűbb, mint valaha.
 
"Igen, vannak ilyen terveink. Ha minden igaz, augusztusban lesz egy kis időnk, hogy összeüljünk és közösen dolgozzunk az új dalokon. Tavaly is sor került néhány ilyen alkalomra és pont nemrég hallgattuk vissza az akkori ötleteinket. Már el is felejtettük, hogy akkor miken dolgoztunk, de találtunk néhány meglepően jó megoldást, úgyhogy könnyen lehet, hogy ezeket felhasználjuk majd.
 
Jonathan Davis nemrég azt mondta, hogy a Korn nagyobb manapság, mint valaha, és én is ugyanezt érzem önmagunkkal kapcsolatban. Egyáltalán nem a beképzeltség beszél belőlem, sőt, mi lepődtünk meg a legjobban, hogy ez így van. Nem is tudom, hogy pontosan hogyan történt, de az biztos, hogy nagyon szerencsések vagyunk. Talán az lehet a titkunk, hogy mindannyian felnőttünk, remekül kijövünk egymással és még mindig élvezzük, amit csinálunk, ezt pedig valószínűleg a közönség is érzi."
 
 
Fotó: Theo Wargo/Getty Images