Bejelentkezés

x
Search & Filters

Két új szám a Stone Sourtól



Corey Taylor igazán magasra tette a lécet együttese, a Stone Sour számára, mikor úgy döntött, hogy két lemezt készít olyan kevés idő alatt, amely általában csak egy albumra lenne elegendő. Talán túlzásokba esett? Ezt most ti is eldönthetitek, ha meghallgatjátok a két új dalt (lent).

A ’Gone Sovereign’ és az ’Absolute Zero’ az októberben megjelenő ’House of Gold and Bones Part I’ című nagylemezről származik. A stúdióalbum folytatása (’Part II’) előreláthatóan májusban érkezik majd.

Ám ahogyan a Slipknot frontembere is leszögezte, a két lemez nem csupán afféle hétköznapi duplalemezes klisé.

A Rolling Stone magazinnak így ecsetelte a tervet: „Van bennük jó pár dinamikus elem, amely összeköti majd őket; ugyanakkor egy csomó tartalmat nem az albumokon, hanem a weboldalon fogtok megtalálni hozzájuk. Összességében minden egybefonódik majd, úgyhogy a hallgató valami egészen magával ragadó élményre számíthat.”

A teljes, befejezett alkotáshoz jár majd egy képregény is, amely a Taylor által írt novellán alapszik, csakúgy, mint maga az album fő témája. „Egyelőre úgy tűnik, egy négy számból álló minisorozat készül” magyarázza Taylor. „A képregény megrajzolóját még keressük, de már most tudnék mondani pár nevet, akivel szívesen dolgoznék. Egy biztos: hatalmas móka lesz.”